پاداش براي واليباليست ها

ساخت وبلاگ
چکیده : وزير ورزش و جوانان گفت: پاداشي که براي صعود به جام جهاني به تيم ملي فوتبال داده شد، به واليبالي&zwnj... با عنوان : پاداش براي واليباليست ها بخوانید :

محمد عباسي امشب در مراسم ضيافت شام واليباليست‌هاي تيم ملي حاضر شد و خطاب به آنان اظهار داشت: واليبال ايران هم‌اکنون در جهان به عنوان يک پديده معرفي شده است شما در اولين تجربه توانستيد مقابل قدرت‌هاي بزرگ جهان ايستادگي کنيد و من نام اين موضوع را خودباوري مي‌گذارم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: هر چند که تمام مردم ايران براي موفقيت شما دعا کردند اما مطمئنم خود شما هم بسيار تلاش کرديد و من به اقتدار شما بازيکنان افتخار مي‌کنم. هفته گذشته رئيس جمهور از شما تشکر کرد و من هم حالا آمده‌ام که از شما تشکر و تقدير کنم.

عباسي گفت: خودم دوست داشتم در ايتاليا و کوبا کنار شما باشم اما نشد، ولي بدانيد دل من و تمام مردم ايران هميشه کنار شما است. ما بايد قدرت خودمان را به ياري خداوند حفظ کنيم و مغرور نشويم تا بتوانيم به پيروزي‌هايمان ادامه دهيم. من معتقدم در بازي واليبال نه تنها دست و پاي بازيکن بايد با هم هماهنگ باشند بلکه دل‌هايتان هم بايد به هم متصل شود.

وزير ورزش و امور جوانان خاطرنشان کرد: شما در اين دوره از مسابقات خودتان را بازنده نمي‌دانيد و اين موضوع را بايد مديون ولاسکو باشيم چرا که در گذشته وقتي فکر مي‌کرديم مي‌خواهيم برابر تيمي قدرتمند به ميدان برويم کمي نگران بوديم، فارغ از هر نتيجه‌اي که شما در بازي برابر آلمان کسب مي‌کنيد، بايد بگويم که مردم شجاعت، غيرت و بزرگي را در شما ديده‌اند. هرچند با نتايج خوب خود توقعات را بالا برده‌ايد، اما مطمئنم مردم از شما راضي هستند.

عباسي با بيان اينکه ما وظيفه داريم در قبال زحمات شما از شما تقدير کنيم، تصريح کرد: مي‌دانم شما براي پاداش بازي نمي‌کنيد و بازيکنان بزرگي هستيد که بزرگي ملت ايران را هدف خود قرار داده‌ايد.

در ادامه اين ضيافت محمدرضا داورزني رئيس فدراسيون واليبال گفت:‌ از وزير ورزش مي‌خواهم پس از بازي با آلمان هديه‌اي را که به فوتباليست‌ها داده است به واليباليست‌ها هم بدهد که اين درخواست داورزني مورد موافقت وزير ورزش قرار گرفت.

عباسي در پايان اين ضيافت در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص مشکلاتي که براي تعليق ورزش ايران بوجود آمده بود، تصريح کرد: اين مشکلات برطرف شده است، ورزش ايران بايد اقتدار داشته باشد و اثرگذاري خود را حفظ کند نه اينکه تحت تأثير فشارهاي بيروني قرار بگيرد. ما بايد در داخل کشور از قواعد و اقتدار خود حمايت کنيم و من مشکلي در اين زمينه نمي‌بينم.

عباسي در مورد حضور رويانيان در باشگاه پرسپوليس و ادامه فعاليت‌اش، گفت: مديران دو باشگاه استقلال و پرسپوليس همچنان به کار خود ادامه مي‌دهند و از آنان حمايت مي‌کنيم اما ممکن است به دليل برخي مسائل تغييراتي در اين دو باشگاه بوجود بيايد که ما آن را به هيئت مديره‌ها سپرده‌ايم. رويانيان به دليل پايان دوران ماموريتش نمي‌توانست مديرعامل باشد، اما ما هنوز پيگير اين موضوع هستيم.

وزير ورزش در خصوص تعويق در برگزاري انتخابات فدراسيون کشتي خاطرنشان کرد: انتخابات فدراسيون‌ها بايد به موقع برگزار شود ما تصميم‌گيري درباره اين مسئله را به مجمع دموکراتيک فدراسيون سپرده‌ايم و اين مجمع تصميم گرفت انتخابات فدراسيون کشتي به تعويق بيفتد.

وي در پاسخ به اين سؤال که تعويق انتخابات به دليل نامه فدراسيون جهاني کشتي بود يا خير،‌تصريح کرد: نامه‌اي به دست من نرسيده و اصلا موضوع تعويق وجود ندارد.

عباسي در پايان در خصوص نام ليگ برتر فوتبال که به نام خليج فارس است، خاطرنشان کرد: از تمام کشورها خواسته‌ايم مسائل سياسي را وارد ورزش نکنند و نام خليج فارس هميشه پايدار است.

...
نویسنده : سروش بازدید : 77 تاريخ : 21 / 4 / 1392 ساعت: 22:05